Yhteystiedot

Lippukunnanjohtaja Sofia Engblom lpkj(@)henrikintapulitytot.fi

Apulaislippukunnanjohtaja Inna Kulla inna.kulla(@)partio.fi

Taloudenhoitaja Pauliina Seulu  talous(@)henrikintapulitytot.fi

Sihteeri ja jäsenrekisterinhoitaja Johanna Reponen johannareponen(@)hotmail.com

Aluksen päällikkö (s/y Helvi) Inna Kulla inna.kulla(@)partio.fi

 

KOKOONTUMISPAIKAT

Kolo Henrikin kirkko, Peltolantie 2, 20720 Turku

Heinänokan partiovenesatama Heinänokantie 16, 20960 Turku

 

IKÄKAUDET

SUDENPENNUT 7-9v

Akela/sudenpentuvastaava Sanna "Hyme" Santala, sanna.hyme(@)gmail.com

Koiranpennut Anna Backman  anna.backman(@)kolumbus.fi ja Minttu Viksten, minttuviksten(@)gmail.com

Pusukalat Johanna Dinardi, johanna.dinardi(@)me.com, Eeva-Lotta "Eevis" Raita, eevalottamakkula(@)gmail.com ja Patricia Andersson

Kilpikonnat Sanna "Hyme" Santala, sanna.hyme(@)gmail.com, Johanna Reponen, johannareponen(@)hotmail.com ja Noora Koivula

SEIKKAILIJAT 9-12v

Sampo/seikkailijavastaava Lea Laaksonen, lea.laaksonen91(@)gmail.com

Ketut & Mangustit Sanni Lukka ja Aurora Santala, Bea Pekola ja Lotta Kotilainen.

Leopardit Lea Laaksonen, lea.laaksonen91(@)gmail.com, Matilda Taimi ja Noora Koskinen

TARPOJAT 12-15v

Luotsi/tarpojavastaava Johanna Reponen, johannareponen(@)hotmail.com

Sopulit Salla Heikkilä, Viivi Kesti ja Ruusu Raninen

Kolibrit Johanna Seulu, johanna.seulu(@)partio.fi ja Wilma Kilpeläinen, wilmak98(@)gmail.com

Chinchillat Emmi Chumpa, Susan Mölsä ja Johanna Reponen, johannareponen@hotmail.com

SAMOAJAT 15-18v

Luotsi Iida Halonen, iidahalo(@)hotmail.com

VAELTAJAT 18-22v

Luotsi Sarita Murtojärvi, savali(@)utu.fi

 

SISUPARTIOTOIMINTA

Sammakot Silva Kostiainen, Jaanet Salminen, Sarita Murtojärvi ja Mari Nurmi

 

 

MERIPARTIOTOIMINTA

Aluksen päällikkö (s/y Helvi) Inna Kulla inna.kulla(@)partio.fi

KIPPARIT

Pauli Engblom pauli.engblom(@)partio.fi 0400 895451

Anna Leisvuori asleis(@) utu.fi 040 5447005

Lasse Lipsanen lipsanen.lasse(@)gmail.com 040 4190496

Matti Loimaranta matti.loimaranta(@)gmail.com 050 4422953

Inna Kulla inna.kulla(@)partio.fi 040 8676474

Jukka Koskelainen jukka.koskelainen(@)gmail.com 044 2049282

Ville Ruuskanen ville.v.j.ruuskanen(@)gmail.com 050 3518215

Ville Sahlström ville.sahlstrom(@)gmail.com 050 3635090

Akseli Silfver aksesilf(@)gmail.com 040 5087558

Laura Utriainen lautriainen(@)gmail.com 0407234494