Yhteystiedot

Lippukunnanjohtaja Johanna Seulu lpkj(@)henrikintapulitytot.fi

Ohjelmajohtaja Anni Mantere ohjelmajohtaja(@)henrikintapulitytot.fi

Pestijohtaja Emilia Vienonen pestijohtaja(@)henrikintapulitytot.fi

Taloudenhoitaja Johanna Reponen talous(@)henrikintapulitytot.fi

Sihteeri ja jäsenrekisterinhoitaja Sofia Engblom jasenrekisteri(@)henrikintapulitytot.fi

Aluksen päällikkö (s/y Helvi) Saana Vaissalo helvi(@)henrikintapulitytot.fi

KOKOONTUMISPAIKAT

Kolo Henrikinkirkko, Peltolantie 2, 20720 Turku

Partiokolo on esteetön.

Heinänokan partiovenesatama Heinänokantie 16, 20960 Turku

IKÄKAUDET

SUDENPENNUT 7-9v

Akela/sudenpentuvastaava Minttu Viksten, minttuviksten(@)gmail.com

Tiikerit Minttu Viksten, minttuviksten(@)gmail.com ja Sari Kepsu

Pandat Sanna "Hyme" Santala, Susan Kostiainen ja Noora Koivula

Kissat Anni Mantere ja Viola Inkinen

SEIKKAILIJAT 9-12v

Merihevoset Kerttu Hvitfelt, Fiona Morosi ja Felicia Ayelbassa, luotsit Linnea Frisk (vanamo.frisk(at)gmail.com) ja Lotta Uusitalo, (lotta.hakamaki97(at)gmail.com)

Laamat Cesilia Luoto, Helmi Entonen ja Pinja Renkonen, luotsi Inna Kulla (inna.kulla(at)gmail.com)

TARPOJAT 12-15v

Tiikeripussikissat Aurora Santala ja Veera Tuominen, luotsi Saana Vaissalo

Pesukarhut Zora Ayelbassa, Zaida Laukkanen ja Patricia Andersson, luotsi Sofia Engblom (sofia.meri.engblom(at)gmail.com)

Leopardit Iiris Halsvaha, luotsi Emilia Vienonen (evienonen(at)gmail.com)

Samoajaluotsi Anna Pöysti, poeystianna(@)gmail.com

Vaeltajaluotsi Anna Engblom, anna.engblom(@)partio.fi

SISUPARTIOTOIMINTA

Sammakot Silva Kostiainen, Jaanet Salminen ja Mari Nurmi

MERIPARTIOTOIMINTA

Aluksen päällikkö (s/y Helvi) Saana Vaissalo helvi(@)henrikintapulitytot.fi

Purjehdusvastaava Matilda Taimi, matilda.taimi@gmail.com

KIPPARIT

Pauli Engblom pauli.engblom(@)partio.fi 0400 895451

Anna Leisvuori anna.leisvuori(@)gmail.com 040 5447005

Lasse Lipsanen lipsanen.lasse(@)gmail.com 040 4190496

Matti Loimaranta matti.loimaranta(@)gmail.com 050 4422953

Inna Kulla inna.kulla(@)partio.fi 040 8676474

Jukka Koskelainen jukka.koskelainen(@)gmail.com 044 2049282

Ville Ruuskanen ville.v.j.ruuskanen(@)gmail.com 050 3518215

Ville Sahlström ville.sahlstrom(@)gmail.com 050 3635090

Akseli Silfver aksesilf(@)gmail.com 040 5087558

Laura Utriainen lautriainen(@)gmail.com 0407234494

Johanna Seulu johanna.seulu(@)partio.fi 0451118159

Sofia Engblom sofia.meri.engblom(@)outlook.com 0449706419

Topias Leino toosle(@)utu.fi 0408224552

Rasmus Suominen rasmussuo(@)gmail.com 045 3191013

Miika Erola miikajerola(@)gmail.com 045 1698949

Aurora Santala katariinasant(@)gmail.com