Yhteystiedot

Lippukunnanjohtaja Johanna Seulu lpkj(@)henrikintapulitytot.fi

Ohjelmajohtaja Anni Mantere ohjelmajohtaja(@)henrikintapulitytot.fi

Pestijohtaja Emilia Vienonen pestijohtaja(@)henrikintapulitytot.fi

Taloudenhoitaja Johanna Reponen talous(@)henrikintapulitytot.fi

Sihteeri ja jäsenrekisterinhoitaja Sofia Engblom jasenrekisteri(@)henrikintapulitytot.fi

Aluksen päällikkö (s/y Helvi) Aurora Santala helvi(@)henrikintapulitytot.fi

KOKOONTUMISPAIKAT

Kolo Henrikinkirkko, Peltolantie 2, 20720 Turku

Partiokolo on esteetön.

Heinänokan partiovenesatama Heinänokantie 16, 20960 Turku

IKÄKAUDET

SUDENPENNUT 7-9v

Akela/sudenpentuvastaava Minttu Viksten, minttuviksten(@)gmail.com

Ekaluokkalaiset Veera Tuominen ja Siiri Kesti

Tiikerit Minttu Viksten ja Sari Kepsu

Pandat Sanna "Hyme" Santala, Susan Kostiainen ja Noora Koivula

SEIKKAILIJAT 9-12v

Kissat Helmi Entonen ja Alexandra DiNardi, luotsi Anni Mantere (ohjelmajohtaja@henrikintapulitytot.fi)

Merihevoset Kerttu Hvitfelt, Fiona Morosi ja Felicia Ayelbassa, luotsi Linnea Frisk (vanamo.frisk(at)gmail.com)

 

TARPOJAT 12-15v

Laamat Cesilia Luoto ja Pinja Renkonen, luotsi Emilia Vienonen (evienonen(at)gmail.com)

Tiikeripussikissat Aurora Santala ja Bea Pekola, luotsi Johanna Seulu (johanna.seulu@partio.fi)

Pesukarhut Zora Ayelbassa ja Patricia Andersson, luotsi Sofia Engblom (sofia.meri.engblom(at)gmail.com)

Samoajaluotsi Anna Pöysti, poeystianna(@)gmail.com

Vaeltajaluotsi Anna Engblom, anna.engblom(@)partio.fi

SISUPARTIOTOIMINTA

Sammakot Silva Kostiainen, Jaanet Salminen ja Mari Nurmi

MERIPARTIOTOIMINTA

Aluksen päällikkö (s/y Helvi) Aurora Santala helvi(@)henrikintapulitytot.fi

Purjehdusvastaava Matilda Taimi, matilda.taimi@gmail.com

KIPPARIT

Pauli Engblom pauli.engblom(@)partio.fi 0400 895451

Anna Leisvuori anna.leisvuori(@)gmail.com 040 5447005

Lasse Lipsanen lipsanen.lasse(@)gmail.com 040 4190496

Inna Kulla inna.kulla(@)partio.fi 040 8676474

Jukka Koskelainen jukka.koskelainen(@)gmail.com 044 2049282

Ville Sahlström ville.sahlstrom(@)gmail.com 050 3635090

Akseli Silfver aksesilf(@)gmail.com 040 5087558

Laura Utriainen lautriainen(@)gmail.com 0407234494

Johanna Seulu johanna.seulu(@)partio.fi 0451118159

Sofia Engblom sofia.meri.engblom(@)outlook.com 0449706419

Topias Leino toosle(@)utu.fi 0408224552

Rasmus Suominen rasmussuo(@)gmail.com 045 3191013

Aurora Santala katariinasant(@)gmail.com 045 1269145

Lassi Ora lassiora112@gmail.com 045 8556656