Yhteystiedot

Lippukunnanjohtaja Matilda Taimi lpkj(@)henrikintapulitytot.fi 044 5078644

Ohjelmajohtaja Zora Ayelbassa ohjelmajohtaja(@)henrikintapulitytot.fi

Pestijohtaja Bea Pekola pestijohtaja(@)henrikintapulitytot.fi

Taloudenhoitaja Johanna Reponen talous(@)henrikintapulitytot.fi

Sihteeri ja jäsenrekisterinhoitaja Sofia Engblom jasenrekisteri(@)henrikintapulitytot.fi

Aluksen päällikkö (s/y Helvi) Aurora Santala helvi(@)henrikintapulitytot.fi

KOKOONTUMISPAIKAT

Kolo Henrikinkirkko, Peltolantie 2, 20720 Turku

Partiokolo on esteetön.

Heinänokan partiovenesatama Heinänokantie 16, 20960 Turku

IKÄKAUDET

Sudenpennut 7-9v

Akela/sudenpentuvastaava Minttu Viksten, minttuviksten(@)gmail.com

Pandat Anna ja Susan

Ketut Nea Arvo ja Matilda Taimi

Tiikerit Minttu Viksten ja Sari Kepsu

Seikkailijat 9-12v

Meduusat Aamu Rauhala ja Sara Öfverström, luotsi Zora Ayelbassa (ohjelmajohtaja(@)henrikintapulitytot.fi)

Liskot Helmi Entonen ja Alexandra DiNardi, luotsit Anni Mantere ja Johanna DiNardi (anni.mantere(@)partio.fi)

Tarpojat 12-15v

Merihevoset Felicia Ayelbassa, Kerttu Hvitfelt ja Fiona Morosi, luotsi Zora Ayelbassa (ohjelmajohtaja(@)henrikintapulitytot.fi)

Pusupossut Pinja Renkonen, luotsi Emilia Vienonen (emilia.vienonen(@)partio.fi)

Tiikeripussikissat Aurora Santala ja Bea Pekola, luotsi Johanna Seulu (johanna.seulu(@)partio.fi)

Samoajaluotsit Anna Pöysti (poeystianna(@)gmail.com) ja Emilia Vienonen (emilia.vienonen(@)partio.fi)

Vaeltajaluotsi Anna Engblom, anna.engblom(@)partio.fi

 

SISUPARTIOTOIMINTA

Sammakot Silva Kostiainen, Jaanet Salminen, Anna Manninen ja Mari Nurmi

 

MERIPARTIOTOIMINTA

Aluksen päällikkö (s/y Helvi) Aurora Santala helvi(@)henrikintapulitytot.fi

Purjehdusvastaava Johanna Seulu, johanna.seulu(@)partio.fi

Kipparit

Pauli Engblom pauli.engblom(@)partio.fi 0400 895451

Anna Leisvuori anna.leisvuori(@)gmail.com 040 5447005

Lasse Lipsanen lipsanen.lasse(@)gmail.com 040 4190496

Inna Kulla inna.kulla(@)partio.fi 040 8676474

Jukka Koskelainen jukka.koskelainen(@)gmail.com 044 2049282

Ville Sahlström ville.sahlstrom(@)gmail.com 050 3635090

Akseli Silfver aksesilf(@)gmail.com 040 5087558

Laura Utriainen lautriainen(@)gmail.com 0407234494

Johanna Seulu johanna.seulu(@)partio.fi 0451118159

Sofia Engblom sofia.meri.engblom(@)outlook.com 0449706419

Topias Leino toosle(@)utu.fi 0408224552

Rasmus Suominen rasmussuo(@)gmail.com 045 3191013

Aurora Santala katariinasant(@)gmail.com 045 1269145

Lassi Ora lassiora112(@)gmail.com 045 8556656

Veera Tuominen veera.erika(@)gmail.com 044 2133401